وبلاگ سایت یدکی اصل

خرید سرسیلندر با کیفیت با بهترین آلیاژ

خرید سرسیلندر با کیفیت با بهترین آلیاژ

خرید سرسیلندر با کیفیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در خرید سرسیلندر با کیفیت باید دقت کنیم؛ موتور قلب تپنده هر خودرویی است که سلامت سایر قطعات خود رو از جمله سر سیلندر روی سلامت و عملکرد آن تاثیر بسزایی دارد.

 

خرید سرسیلندر با بهترین  آلیاژ

خرید سرسیلندر با بهترین آلیاژ

یکی از مزیت های خرید سرسیلندر با کیفیت از سایت ما، بکار گیری  بهترین آلیاژ های روز دنیا در ساخت سرسیلندر هاست.جنس آلیاژ اهمیت بسیار ویژه ای در ساخت سر سیلندر دارد.آلیاژ مورد استفاده در این قطعه باید ویژگی هایی داشته باشد، که از جمله آن می توان به دارا بودن مقاومت و چقرمگی بالا اشاره کرد؛چون این قطعه باید در برابر حرارت و تنش حاصل از احتراق مقاوم باشد.

وقتی آلیاژ با کیفیت در ساخت سر سیلندر بکار رود،طول عمر بیشتری خواهد داشت و قطعا بر روی عملکرد خودرو شما تاثیر خواهد گذاشت.

ما این اطمینان را می دهیم که سرسیلندر های ما دارای آلیاژی با کیفیت هستند.

 

بیشتر بخوانید
فروش قطعات بدنه استوک خودرو ایرانی و خارجی

 نگهداری از خرید سرسیلندر با کیفیت

 نگهداری از خرید سرسیلندر با کیفیت

ما باید در خرید سرسیلندر  دقت لازم را داشته باشیم و البته برای طول عمر آن علاوه بر کیفیت باید به نکاتی هم برای بالا بردن عمر آن دقت کنیم‌ چرا که قطعه ای بسیار مهم است که تعمیرکاران بسیار به آن اهمیت می دهند.

اگر سر سیلندر از آلیاژ با کیفیت ساخته شده باشد و دارای مقاومت بالا باشد، به ندرت پیش می آید که دچار خرابی شود،البته عملکرد صحیح سیستم خنک کننده و سیستم روغن کاری در عملکرد صحیح سرسیلندر قطعا تاثیر خواهد داشت و اگر در عملکرد آنها مشکلاتی به وجود آید قطعا باعث بروز مشکلاتی در سر سیلندر هم خواهد شد و برای مراقبت از سر سیلندر باید به عملکرد سیستم خنک کننده و سیستم روغن کاری در قطعاتی مثل واتر پمپ و رادیاتور و اویل پمپ توجه کنیم و از صحت عملکرد آنها مطمئن شویم.

قیمت سرسیلندر خودرو با توجه به جنس آن مختلف است و شما می توانید لیست قیمت سرسیلندر خودرو  را در سایت های مختلف جست و جو کنید.قیمت عمده سرسیلندر خودرو با قیمت تک فروشی آن متفاوت است.

 لازم می دانیم این نکته را برای شما یادآور شویم،که سرسیلندر یکی از قطعات خودرو است،که در باز و بسته کردن آن،باید دقت بسیار زیادی کرد.چون اگر اشتباهی در بستن آن صورت گیرد باعث بروز مشکلاتی می گردد.از جمله ی این مشکلات میتوان به تاب دیدگی و سوختن مرتب واشر سر سیلندر اشاره کرد. برای باز و بسته کردن سر سیلندر لازم است،به کسی که مهارت کافی را برای این کار دارد و قابل اطمینان است مراجعه کرده تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری شود.

با توجه به اهمیت سر سیلندر باید توجه کنیم که ارزان ترین سرسیلندر خودرو از چه جنسی استفاده شده در ساختار آن و لیست قیمت سرسیلندر را می توانید در قیمت خرید اینترنتی سرسیلندر در سایت های مختلف جست و جو کنید.

 

بیشتر بخوانید
فروش قطعات خودرو ایرانی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *